Ale -10%
katkaisijalla, matala profiili: 10mm, kirkas linssi, linssi taivutettu reunasta reunaan, ledien lukumäärä: 121, viileä valkoinen valo, tehollinen valovirta: 670lm, 0.58A. pinta-asennus, valkoiset... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1614-10121-12SW
kpl
katkaisijalla, matala profiili: 10mm, kirkas linssi, linssi taivutettu reunasta reunaan, ledien lukumäärä: 121, viileä valkoinen valo, tehollinen valovirta: 670lm, 0.58A. pinta-asennus, valkoiset päätypalat, päätypaloja saatavana: valkoinen ja krominvärinen, takuu 3 vuotta
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:146.00
Tuotekoodi: 1614-10121-12SW
Mitat: 600x25x10mm
Jännite: 12V
Kuvaus: katkaisijalla, matala profiili: 10mm, kirkas linssi, linssi taivutettu reunasta reunaan, ledien lukumäärä: 121, viileä valkoinen valo, tehollinen valovirta: 670lm, 0.58A. pinta-asennus, valkoiset päätypalat, päätypaloja saatavana: valkoinen ja krominvärinen, takuu 3 vuotta