TAKAÄÄRIVALO, OHUT - Punaiset äärivalot - 1614-129RM - 1
Ale -10%
3 lediä, tehokas, matala virrankulutus, slimline: ohut ja kapea, kestävä. pinta-asennus, iskunkestävä, kiinnitysreiät: 2 x ø5mm, väli 116mm
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1614-129RM
kpl
Yhteensopivat tuotteet
ASENNUSJALKA - Äärivalojen tarvikkeet - 1614-129BKT - 1
Ale -10%
LED AUTOLAMPS
ASENNUSJALKA
leveys 129mm, sop. 129-sarjan äärivaloille. 2 kiinnitysreikää, reikäväli: 50mm
Tuotekoodi: 1614-129BKT
(0)
Tuote tilapäisesti loppu
POHJATIIVISTE ÄÄRIVALOON - Äärivalojen tarvikkeet - 9GD157876007 - 1
Ale -10%
POHJATIIVISTE ÄÄRIVALOON
ruuviväli 116mm
Tuotekoodi: 9GD157876007
(0)
Heti tilattavissa (Tilattavissa verkkokaupasta)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:15.00
Tuotekoodi: 1614-129RM
Mitat: 129.00 x 32.00 x 13.00mm
Jännite: 12-24V
Kuvaus: 3 lediä, tehokas, matala virrankulutus, slimline: ohut ja kapea, kestävä. pinta-asennus, iskunkestävä, kiinnitysreiät: 2 x ø5mm, väli 116mm
Väri: Punainen
Johdon pituus: 500mm