VILKKU, ERITYISKAPEA- 24V - LED-takavilkut - 1614-380A24E - 1
Ale -10%
kompakti ja kapea, pinta-/ uppoasennus, ECE, EMC, IP67. johto 400mm, iskunkestävä, vesi-/pölytiivis
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1614-380A24E
kpl
Yhteensopivat tuotteet
PINTA-ASENNUSRUNKO, KAKSIOSAINEN - MUSTA # - LED-takavalotarvikkeet - 1614-380B2B - 1
Ale -10%