LATURI 28-6822 180A AUDI 3,0 TDI 11- - Laturit - 3200-60239EXC - 1
LATURI 28-6822 180A AUDI 3,0 TDI 11- - Laturit - 3200-60239EXC - 2
LATURI 28-6822 180A AUDI 3,0 TDI 11- - Laturit - 3200-60239EXC - 3
LATURI 28-6822 180A AUDI 3,0 TDI 11- - Laturit - 3200-60239EXC - 4
Ale -5%
Tarjoustuote!
-5%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 3200-60239EXC
kpl
(Start&Stop)
Yhteensopivat tuotteet
HIHNAPYÖRÄ FW AUDI,VW 2,7-3,0TDI - Moniurahihnapyörät 6-uraa FW - 2901-551623 - 1
Ale -5%
HIHNAPYÖRÄ FW AUDI,VW 2,7-3,0TDI
PV 6, FW
Tuotekoodi: 2901-551623
(0)
Valitsemaasi määrää ei saatavilla heti varastosta (Myymälä)
Tuotteet lähetetään 15-30 arkipäivässä
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C - Pistokkeet, rasiat 2-nap - 4420960 - 1
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C - Pistokkeet, rasiat 2-nap - 4420960 - 2
Ale -10%
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C
VAG 2-NAP. CODE C, mm. VAG latureihin . Liitinpinni 4420961 , liitintulppa keltainen 1108022
Tuotekoodi: 4420960
(0)
Heti tilattavissa
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:470.00
Merkki Malli Vuosimallit
Audi A4 (8K - B8) (8KH) Allroad 3.0 TDI 180kW 1/2012 - 5/2016
Audi A4 (8K - B8) (8K2) 3.0 TDI 150kW 11/2011 - 12/2015
Audi A4 (8K - B8) (8K2) 3.0 TDI 180kW 11/2011 - 12/2015
Audi A4 (8K - B8) (8K5) Avant 3.0 TDI 150kW 11/2011 - 12/2015
Audi A4 (8K - B8) (8K5) Avant 3.0 TDI 180kW 11/2011 - 12/2015
Audi A5 (8F/8T) (8T3) 3.0 TDI 150kW 10/2011 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8T3) 3.0 TDI 160kW 5/2015 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8T3) 3.0 TDI 180kW 10/2011 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8F7) 3.0 TDI 150kW 10/2011 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8F7) 3.0 TDI 160kW 5/2015 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8F7) 3.0 TDI 180kW 10/2011 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8TA) Sportback 3.0 TDI 150kW 10/2011 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8TA) Sportback 3.0 TDI 160kW 5/2015 - 1/2017
Audi A5 (8F/8T) (8TA) Sportback 3.0 TDI 180kW 10/2011 - 1/2017
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 140kW 11/2015 - 9/2018
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 150kW 1/2012 - 12/2014
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 155kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 160kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 180kW 1/2012 - 6/2016
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 200kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 230kW 1/2012 - 12/2014
Audi A6 C7 (4GH, 4GJ) Allroad 3.0 TDI 235kW 1/2012 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 150kW 11/2010 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 150kW 3/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 155kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 160kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 180kW 3/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 200kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 230kW 11/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 235kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI 240kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 150kW 5/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 155kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 160kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 180kW 5/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 200kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 230kW 11/2011 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 235kW 9/2014 - 9/2018
Audi A6 C7 (4G5, 4GD) Avant 3.0 TDI 240kW 9/2014 - 9/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 140kW 11/2015 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 150kW 12/2010 - 3/2015
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 155kW 7/2014 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 155kW 11/2015 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 160kW 7/2014 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 176kW 5/2013 - 6/2017
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 180kW 10/2010 - 6/2016
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 200kW 5/2014 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 230kW 11/2011 - 3/2015
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 235kW 5/2014 - 5/2018
Audi A7 (4G - C7) Sportback 3.0 TDI 240kW 9/2014 - 5/2018
Audi Q5 (I) SQ5 3.0 TDI 230kW 12/2012 - 11/2015
Audi Q5 (I) SQ5 3.0 TDI 240kW 4/2015 - 5/2017
Audi Q5 (I) SQ5 3.0 TDI 250kW 11/2015 - 5/2017
Audi Q5 (I) 3.0 TDI 180kW 6/2012 - 5/2017
Audi Q5 (I) 3.0 TDI 184kW 6/2012 - 5/2017
Audi Q5 (I) 3.0 TDI 190kW 11/2013 - 5/2017
Audi Q5 (I) Van SQ5 3.0 TDI 240kW 4/2015 - 5/2017
Audi Q5 (I) Van SQ5 3.0 TDI 250kW 11/2015 - 5/2017
Audi Q5 (I) Van 3.0 TDI 180kW 6/2012 - 5/2017
Audi Q5 (I) Van 3.0 TDI 190kW 11/2013 - 5/2017
Porsche Macan (I) (95B) 3.0 S D 155kW 2/2014 - 9/2018
Porsche Macan (I) (95B) 3.0 S D 180kW 2/2014 - 9/2018
Porsche Macan (I) (95B) 3.0 S D 184kW 2/2014 - 9/2018
Porsche Macan (I) (95B) 3.0 S D 190kW 2/2014 - 9/2018
Tuotekoodi: 3200-60239EXC
Rungon tuotekoodi: 3200-60239RUNKO
Mitat: ø 56.00mm
Jännite: 12V
Kuvaus: (Start&Stop)
Ulkohalkaisija: 56.00mm
Grooves: 6
Ampeerit: 180A