LATURI 28-8739 180A VAG - Laturit - 3200-61140EXC - 1
LATURI 28-8739 180A VAG - Laturit - 3200-61140EXC - 2
LATURI 28-8739 180A VAG - Laturit - 3200-61140EXC - 3
LATURI 28-8739 180A VAG - Laturit - 3200-61140EXC - 4
Ale -5%
Tarjoustuote!
-5%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 3200-61140EXC
kpl
Yhteensopivat tuotteet
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C - Pistokkeet, rasiat 2-nap - 4420960 - 1
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C - Pistokkeet, rasiat 2-nap - 4420960 - 2
Ale -10%
LIITINPISTOKE VW 2-NAP. LIITTIMET CODE C
VAG 2-NAP. CODE C, mm. VAG latureihin . Liitinpinni 4420961 , liitintulppa keltainen 1108022
Tuotekoodi: 4420960
(0)
Heti tilattavissa
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Merkki Malli Vuosimallit
Audi A3 (8V) (8V1, 8VK) 1.6 TDI 85kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VA, 8VF) Sportback 1.6 30 TDI 85kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VA, 8VF) Sportback 1.6 TDI 85kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VA, 8VF) Sportback 2.0 35 TDI 110kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VA, 8VF) Sportback 2.0 TDI 110kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VS, 8VM) Limousine 1.6 30 TDI 85kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VS, 8VM) Limousine 1.6 TDI 85kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VS, 8VM) Limousine 2.0 35 TDI 110kW 3/2020 - 10/2020
Audi A3 (8V) (8VS, 8VM) Limousine 2.0 TDI 110kW 3/2020 - 10/2020
Seat Ateca 2.0 TDI 81kW 2/2020 -
Seat Ateca 2.0 TDI 110kW 2/2020 -
Seat Ateca 2.0 TDI 140kW 2/2020 -
Seat Tarraco 2.0 TDI 110kW 4/2020 -
Seat Tarraco 2.0 TDI 140kW 4/2020 -
Seat Tarraco 2.0 TDI 147kW 7/2020 -
Volkswagen Arteon (3H9) Shooting Brake 2.0 TDI 140kW 9/2020 -
Volkswagen Golf (VII) (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 85kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Golf (VII) (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD 135kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Golf (VII) (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 110kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Golf (VII) (BA5, BV5) Variant 1.6 TDI 85kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Golf Sportsvan VII 1.6 TDI 85kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Golf Sportsvan VII 2.0 TDI 110kW 2/2020 - 8/2020
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 1.6 TDI 88kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 2.0 TDI 90kW 7/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 2.0 TDI 110kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 2.0 TDI 140kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 2.0 TDI 147kW 8/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G2, CB2) 2.0 TDI 147kW 9/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Alltrack Variant 2.0 TDI 140kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 1.6 TDI 88kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 2.0 TDI 90kW 7/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 2.0 TDI 110kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 2.0 TDI 140kW 2/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 2.0 TDI 147kW 8/2020 -
Volkswagen Passat (B8) (3G5, CB5) Variant 2.0 TDI 147kW 9/2020 -
Volkswagen Sharan (III) 2.0 TDI 110kW 10/2020 -
Volkswagen Sharan (III) 2.0 TDI 130kW 10/2020 -
Volkswagen Sharan (III) 2.0 TDI 135kW 10/2020 -
Volkswagen T-Roc (I) (A11) 1.6 TDI 85kW 10/2020 - 6/2021
Volkswagen T-Roc (I) (A11) 2.0 TDI 110kW 10/2020 -
Volkswagen T-Roc (I) (A11) 2.0 TDI 140kW 10/2020 - 6/2021
Volkswagen Tiguan (II) 1.6 TDI 85kW 4/2020 - 6/2020
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 90kW 6/2020 -
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 110kW 4/2020 - 7/2020
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 110kW 4/2020 -
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 130kW 4/2020 - 7/2020
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 140kW 4/2020 - 7/2020
Volkswagen Tiguan (II) 2.0 TDI 147kW 6/2020 -
Volkswagen Touran (II) 1.6 TDI 85kW 4/2020 -
Volkswagen Touran (II) 2.0 TDI 85kW 4/2020 -
Volkswagen Touran (II) 2.0 TDI 110kW 4/2020 -
Tuotekoodi: 3200-61140EXC
Rungon tuotekoodi: 3200-61140RUNKO
Mitat: ø 52.00mm
Jännite: 12V
Ulkohalkaisija: 52.00mm
Grooves: 6
Ampeerit: 180A