RAITISILMASUODATIN MANN, BMW - Raitisilmasuodattimet - 1482-CUK19004 - 1
Ale -20%
Aktiivihiilisuodatin
Tarjoustuote!
-20%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1482-CUK19004
kpl
Aktiivihiilisuodatin
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:56.30
Merkki Malli Vuosimallit
BMW X3 sDrive 18 d 2.0 D 100kW 10/2012 - 3/2014
BMW X3 sDrive 18 d 2.0 D 105kW 10/2012 - 3/2014
BMW X3 sDrive 18 d 2.0 D 110kW 4/2014 - 8/2017
BMW X3 sDrive 20 i 1.6 i 125kW 4/2014 - 8/2017
BMW X3 sDrive 20 i 2.0 i 135kW 4/2014 - 8/2017
BMW X3 xDrive 20 d 2.0 D 120kW 9/2010 - 3/2014
BMW X3 xDrive 20 d 2.0 D 135kW 9/2010 - 3/2014
BMW X3 xDrive 20 d 2.0 D 140kW 4/2014 - 8/2017
BMW X3 xDrive 20 i 2.0 i 135kW 10/2011 - 8/2017
BMW X3 xDrive 28 i 2.0 i 180kW 4/2012 - 8/2017
BMW X3 xDrive 28 i 3.0 i 190kW 1/2011 - 10/2012
BMW X3 xDrive 30 d 3.0 D 155kW 4/2011 - 8/2017
BMW X3 xDrive 30 d 3.0 D 183kW 6/2011 - 8/2017
BMW X3 xDrive 30 d 3.0 D 190kW 4/2011 - 8/2017
BMW X3 xDrive 30 d 3.0 D 204kW 6/2016 - 8/2017
BMW X3 xDrive 30 d 3.0 D 210kW 4/2011 - 5/2016
BMW X3 xDrive 35 d 3.0 D 230kW 10/2011 - 8/2017
BMW X3 xDrive 35 i 3.0 i 225kW 9/2010 - 8/2017
BMW X4 M 40 i 3.0 i 265kW 12/2015 - 3/2018
BMW X4 xDrive 20 d 2.0 D 120kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 20 d 2.0 D 140kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 20 i 2.0 i 135kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 28 i 2.0 i 180kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 30 d 3.0 D 155kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 30 d 3.0 D 183kW 4/2015 - 3/2018
BMW X4 xDrive 30 d 3.0 D 190kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 30 d 3.0 D 204kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 30 d 3.0 D 210kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 35 d 3.0 D 230kW 4/2014 - 3/2018
BMW X4 xDrive 35 i 3.0 i 225kW 4/2014 - 3/2018
Tuotekoodi: 1482-CUK19004
Mitat: 187.00 x 188.00 x 25.00mm