RAITISILMASUODATIN MANN, HONDA - Raitisilmasuodattimet - 1482-CU2358 - 1
Ale -20%
Tarjoustuote!
-20%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1482-CU2358
kpl
Hiukkassuodatin
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:23.80
Merkki Malli Vuosimallit
Honda Accord (IX) 2.4 132kW 7/2014 -
Honda Accord (IX) 2.4 138kW 9/2012 -
Honda Accord (IX) 3.5 207kW 9/2012 -
Honda Accord (VII) (CL, CN) 2.0 114kW 2/2003 - 5/2008
Honda Accord (VII) (CL, CN) 2.2 i-CTDi 103kW 1/2004 - 5/2008
Honda Accord (VII) (CL, CN) 2.4 140kW 2/2003 - 5/2008
Honda Accord (VII) Tourer (CM, CN) 2.0 114kW 4/2003 - 5/2008
Honda Accord (VII) Tourer (CM, CN) 2.2 i-CTDi 103kW 1/2004 - 5/2008
Honda Accord (VII) Tourer (CM, CN) 2.4 140kW 4/2003 - 5/2008
Honda Accord (VIII) (CU) 2.0 i 115kW 6/2008 - 6/2015
Honda Accord (VIII) (CU) 2.2 i-Dtec 110kW 7/2008 - 6/2015
Honda Accord (VIII) (CU) 2.2 i-Dtec 132kW 7/2008 - 6/2015
Honda Accord (VIII) (CU) 2.4 i 148kW 7/2008 - 6/2015
Honda Accord (VIII) (CW) 2.0 i 115kW 7/2008 -
Honda Accord (VIII) (CW) 2.2 i-Dtec 110kW 7/2008 -
Honda Accord (VIII) (CW) 2.2 i-Dtec 132kW 7/2008 -
Honda Accord (VIII) (CW) 2.4 i 148kW 7/2008 -
Honda Civic (IX) (FB) 1.6 92kW 9/2011 -
Honda Civic (IX) (FB) 1.8 104kW 9/2011 -
Honda Civic (IX) (FB) 1.8 104kW 2/2012 -
Honda Civic (IX) (FK) 1.3 1.4 i-Vtec 73kW 2/2012 -
Honda Civic (IX) (FK) 1.6 i-Dtec 88kW 2/2013 -
Honda Civic (IX) (FK) 1.8 i-Vtec 104kW 2/2012 -
Honda Civic (IX) (FK) 2.0 i-Vtec Type-R 228kW 8/2015 -
Honda Civic (IX) (FK) 2.2 i-Dtec 110kW 2/2012 -
Honda Civic (IX) Tourer (FK) 1.6 i-Dtec 88kW 1/2014 -
Honda Civic (IX) Tourer (FK) 1.8 i-Vtec 104kW 1/2014 -
Honda Civic (VIII) (FD, FA) 1.3 IMA 70kW 1/2006 -
Honda Civic (VIII) (FN, FK) 1.3 61kW 9/2005 - 9/2008
Honda Civic (VIII) (FN, FK) 1.3 73kW 10/2008 - 12/2011
Honda Civic (VIII) (FN, FK) 1.8 103kW 9/2005 - 12/2011
Honda Civic (VIII) (FN, FK) 2.0 Type-R 148kW 9/2006 - 1/2012
Honda Civic (VIII) (FN, FK) 2.2 CTDi 103kW 9/2005 - 12/2011
Honda Civic (VIII) (FD, FA) 1.6 92kW 9/2005 - 12/2012
Honda CR-V (III) 2.0 i-Vtec 110kW 1/2007 - 6/2012
Honda CR-V (III) 2.4 125kW 4/2007 -
Honda CR-V (III) 2.4 i-Vtec 118kW 10/2006 -
Honda CR-V (III) 2.4 i-Vtec 125kW 4/2007 -
Honda CR-V (III) 2.0 i-Vtec 110kW 10/2006 - 6/2012
Honda CR-V (III) 2.2 i-CTDi 103kW 1/2007 -
Honda CR-V (III) 2.2 i-Dtec 110kW 1/2007 -
Honda CR-V (III) 2.4 124kW 9/2006 -
Honda CR-V (III) 2.4 i-Vtec 122kW 9/2009 -
Honda CR-V (III) 2.4 124kW 6/2006 -
Honda CR-V (IV) 1.6 i-Dtec 88kW 10/2013 -
Honda CR-V (IV) 2.0 110kW 1/2012 -
Honda CR-V (IV) 2.0 iVtec 114kW 10/2012 -
Honda CR-V (IV) 2.4 138kW 9/2015 -
Honda CR-V (IV) 1.6 i-Dtec 118kW 2/2015 -
Honda CR-V (IV) 2.4 136kW 1/2012 -
Honda CR-V (IV) 2.0 114kW 10/2012 -
Honda CR-V (IV) 2.4 140kW 1/2012 -
Honda CR-V (IV) 2.2 i-DTEC 110kW 11/2012 - 5/2015
Honda CR-V (IV) 2.4 132kW 1/2012 -
Honda Legend (IV) 3.5 V6 217kW 9/2006 - 12/2012
Honda Legend (IV) 3.7 Vtec V6 217kW 7/2008 - 12/2012
Honda Pilot 3.5 183kW 1/2011 -
Honda Pilot 3.5 186kW 9/2008 -
Honda Pilot 3.5 189kW 1/2010 - 6/2015
Tuotekoodi: 1482-CU2358
Mitat: 224.00 x 234.00 x 30.00mm