RAITISILMASUODATIN MANN, HYUNDAI - Raitisilmasuodattimet - 1482-CUK23024 - 1
Ale -20%
Aktiivihiilisuodatin
Tarjoustuote!
-20%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1482-CUK23024
kpl
Aktiivihiilisuodatin
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:55.00
Merkki Malli Vuosimallit
Genesis GV60 Electric 168kW 10/2021 -
Genesis GV60 Electric 234kW 10/2021 -
Hyundai Elantra (VII) 1.6 90kW 3/2020 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 125kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 160kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 173kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 225kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 168kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 EV Electric 239kW 5/2021 -
Hyundai Ioniq 5 N Electric 478kW 11/2023 -
Hyundai Kona 1.6 GDi Hybrid 104kW 1/2023 -
Hyundai Kona EV Electric 99kW 7/2023 -
Hyundai Kona EV Electric 115kW 7/2023 -
Hyundai Kona EV Electric 150kW 7/2023 -
Hyundai Kona EV Electric 160kW 7/2023 -
Hyundai Santa Fe (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 169kW 8/2020 -
Hyundai Santa Fe (IV) 1.6 T-GDi Hybrid HTRAC 169kW 8/2020 -
Hyundai Santa Fe (IV) 1.6 T-GDi Plug-in-Hybrid HTRAC 195kW 3/2021 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.0 CRDi 110kW 7/2018 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.0 CRDi 137kW 2/2018 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.2 CRDi 142kW 4/2022 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.2 CRDi 147kW 7/2018 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.2 CRDi 148kW 11/2020 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.2 CRDi HTRAC 142kW 4/2022 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.2 CRDi HTRAC 148kW 11/2020 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.5 MPi 132kW 7/2021 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.4 GDi 136kW 7/2018 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.4 GDi 138kW 7/2018 -
Hyundai Santa Fe (IV) 3.5 MPi 183kW 7/2019 -
Hyundai Santa Fe (IV) 2.4 127kW 7/2018 - 7/2020
Hyundai Sonata (VIII) 2.0 CVVL 110kW 1/2020 -
Hyundai Sonata (VIII) 2.5 MPi 132kW 1/2020 -
Hyundai Staria 2.2 CRDi 130kW 1/2021 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 CRDi 85kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 CRDi Hybrid 48V 100kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 CRDi Hybrid 48V HTRAC 100kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi 110kW 5/2021 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi HTRAC 110kW 1/2022 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 169kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 48V 110kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 48V 132kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 48V HTRAC 132kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Hybrid HTRAC 169kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 T-GDi Plug-in-Hybrid HTRAC 195kW 5/2021 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 CRDi 100kW 11/2020 -
Hyundai Tucson (IV) 1.6 CRDi HTRAC 100kW 11/2020 -
Kia EV6 77 Electric 239kW 7/2021 -
Kia EV6 58 Electric 125kW 7/2021 -
Kia EV6 77 Electric 168kW 7/2021 -
Kia EV6 77 GT Electric 430kW 7/2021 -
Kia EV6 84 Electric 168kW 6/2024 -
Kia Sorento (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 169kW 6/2020 -
Kia Sorento (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 195kW 11/2020 -
Kia Sorento (IV) 2.2 CRDi 142kW 1/2022 -
Kia Sorento (IV) 2.2 CRDi 148kW 3/2020 -
Kia Sorento (IV) 2.5 MPi 132kW 4/2021 -
Kia Sorento (IV) 1.6 T-GDi Hybrid 158kW 2/2024 -
Kia Sorento (IV) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid 185kW 2/2024 -
Kia Sportage (V) 1.6 CRDi 85kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 CRDi MHEV 100kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi 110kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi 132kW 9/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Combined Hybrid 169kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi MEHV 110kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi MEHV 132kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Combined Plug-in Hybrid 195kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Hybrid 169kW 11/2021 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDI 118kW 2/2024 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Hybrid 154kW 6/2024 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Hybrid 158kW 2/2024 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDI MHEV 118kW 2/2024 -
Kia Sportage (V) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid 185kW 2/2024 -
Kia Sportage (V) 2.0 MPi 115kW 9/2021 -
Kia Stinger 2.0 T-GDi 145kW 7/2018 -
Kia Stinger 2.0 T-GDi 180kW 7/2018 -
Kia Stinger 2.0 T-GDi 182kW 6/2017 -
Kia Stinger 2.0 T-GDi 188kW 6/2017 -
Kia Stinger 2.2 CRDi VGT 147kW 6/2017 -
Kia Stinger 3.3 T-GDi 269kW 7/2018 -
Kia Stinger 3.3 T-GDi 272kW 6/2017 -
Kia Stinger Van 2.0 T-GDi 180kW 7/2018 -
Kia Stinger Van 2.2 CRDi VGT 147kW 7/2018 -
Kia Stinger Van 3.3 T-GDi 269kW 7/2018 -
Tuotekoodi: 1482-CUK23024
Mitat: 227.00 x 210.00 x 30.00mm