Ram Mounts neliöputkikiinnike max 43mm putkeen 1,5" C-sarja - Komponentit C-sarja 1,5 " pallo - RAM-247U-17 - 1
Ale -15%
Ram Mounts neliöputkikiinnike max 43mm putkeen 1,5" C-sarja RAM-247U -17 on merialumiinista valmistettu ja pulverimaalattu neliöputkikinnike max 43 mm putkiin Tärkeimmät ominaisuudet: Pallokoko:... Lue lisää
Tarjoustuote!
-15%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: RAM-247U-17
  • EAN: 793442024726
  • Tuote tilapäisesti loppu (Myymälä)
Ram Mounts neliöputkikiinnike max 43mm putkeen 1,5" C-sarja
RAM-247U-17 on  merialumiinista valmistettu ja pulverimaalattu neliöputkikinnike max 43 mm putkiin
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Pallokoko: C-pallo, halkaisija 38,1 mm (1,5")
  • Materiaali: Merialumiini
  • Neliöputki: Max 43 mm (1,7") leveä