Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja - Ram Mounts Composite komponentit - RAP-BB-201-18U - 1
Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja - Ram Mounts Composite komponentit - RAP-BB-201-18U - 2
Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja - Ram Mounts Composite komponentit - RAP-BB-201-18U - 3
Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja - Ram Mounts Composite komponentit - RAP-BB-201-18U - 4
Ale -15%
Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja RAP-BB-201-18U on PVC valmistettu 18" jatkovarsi. Varsi on varustettu B-sarjan adaptereilla, jotka voidaan kääntää 360 astetta. Adapterit liimataan tai... Lue lisää
Tarjoustuote!
-15%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: RAP-BB-201-18U
  • EAN: 793442941504
kpl
Ram Mounts PVC jatkovarsi 18" 1,0" B-sarja
RAP-BB-201-18U on PVC valmistettu 18" jatkovarsi. Varsi on varustettu B-sarjan adaptereilla, jotka voidaan kääntää 360 astetta.
  • Adapterit liimataan tai porataan kiinni PVC putkeen
  • PVC putki on helposti leikattavissa sopivan mittaiseksi
  • Vinkki! Tuote on helposti sovellettavissa keulamoottoritelineeksi
Tärkeimmät ominaisuudet;
  • Varren pituus: 457mm - 18"
  • Materiaali: komposiitti
  • Pallokoko: B-sarja
  • Paino: 0,4kg
  • Takuu: elinikäinen rajoitettu takuu koskien materiaali- ja valmistusvirheitä
Yhteensopivat tuotteet
Ram Mounts PVC jatkovarsi 14" 1,0" B-sarja - Ram Mounts Composite komponentit - RAP-BB-201-14U - 1
Ale -15%
RAM Mounts
Ram Mounts PVC jatkovarsi 14" 1,0" B-sarja