RAM-238-MAG88U kiinnityspohjan halkaisija on 88mm ja siinä on kaksitoista kappaletta N35 magneettia, jotka takaavat vahvan kiinnityksen. Pallokoko C eli halkaisija 1.5 ". Maksimi kiinnityspaino n. 2... Lue lisää
Tarjoustuote!
-15%
Hinta voimassa toistaiseksi
- Tuotekoodi: RAM-238-MAG88U
- EAN: 793442020056
- Heti omasta varastosta yli 2 kpl (Myymälä)Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
kpl
RAM-238-MAG88U kiinnityspohjan halkaisija on 88mm ja siinä on kaksitoista kappaletta N35 magneettia, jotka takaavat vahvan kiinnityksen.
Pallokoko C eli halkaisija 1.5 ". Maksimi kiinnityspaino n. 2 kg.