Exide EN900 Start käynnistysakku 12V 140Ah 800A +/- - Exide vene- ja vapaa-ajan akut - 1815-EN900 - 1
Ale -20%
Start - Marine käynnistysakku 12V 140Ah - Mitat: P513mm x L189mm x K223mm
Tarjoustuote!
-20%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1815-EN900
  • EAN: 3661024036061
kpl
Exide EN900 Start käynnistysakku 12V 140Ah 800A +/-
Tämä vapaa-ajan veneakku sopii hyvin kausikäyttöön.
Exide
Exide EN900 käynnistysakun edut:
  • Ylivoimainen käynnistysvoima
  • Vähäinen huollontarve
  • Vähäinen kaasunmuodostus
  • "Marine starttiakku"
Tekniset tiedot
  • Jännite: 12V
  • Kapasiteetti: 140Ah
  • Kylmäkäynnistysvirta (CCA): 800A
  • Mitat: P513mm x L189mm x K223mm
  • Paino: 34,10kg
  • Kätisyys: +/- plussa vasemmalla
  • Tyyppi: Nesteakku
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Akkurahti max 35kg VAK kuljetus
Arvioitu toimitusaika:
1 - 3
arkipäivää
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotekoodi: 1815-EN900
Mitat: 513.00 x 189.00 x 223.00mm
Tyyppi: (+/–), B0
Jännite: 12V
Kuvaus: MCA: 900 A
Kylmäkäynnistysvirta: 800A