Globe ruohonleikkurinakku 12V 26Ah 250A +/- - Leikkurin akut - 1805-12N24-4-HY - 1
Ale -10%
Globen valmistama ruohonleikkurin käyttövalmis 12V käynnistysakku. Korkeilla Hapotettu ja ladattu Tekniset tiedot: Jännite: 12V Kapasiteetti: 26Ah Kylmäkäynnistysvirta: 250A Mitat: 185x125x178mm... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1805-12N24-4-HY
  • EAN: 6438255522468
kpl
Globen valmistama ruohonleikkurin käyttövalmis 12V käynnistysakku.
  • Korkeilla
  • Hapotettu ja ladattu
Tekniset tiedot:
  • Jännite: 12V
  • Kapasiteetti: 26Ah
  • Kylmäkäynnistysvirta: 250A
  • Mitat: 185x125x178mm
  • Kätisyys: +/- Plussa vasemmalla
Vaihtoehtoiset tuotteet
Woima ruohonleikkurinakku 12V 26Ah 250A +/- - Leikkurin akut - 1805-12N24-4-HWY - 1
Ale -10%
WOIMA
Woima ruohonleikkurinakku 12V 26Ah 250A +/-
Woima valmistama ruohonleikkurin käyttövalmis 12V käynnistysakku. Korkeilla Hapotettu ja ladattu Tekniset tiedot: Jännite: 12V Kapasiteetti: 26Ah Kylmäkäynnistysvirta: 250A Mitat: 185x125x178mm...
Tuotekoodi: 1805-12N24-4-HWY
(0)
Heti tilattavissa (Tilattavissa verkkokaupasta)
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
Yuasa leikkurin akku 896 12V 26Ah 250A +/- - Leikkurin akut - 1805-12N24-4-Y - 1
Yuasa leikkurin akku 896 12V 26Ah 250A +/- - Leikkurin akut - 1805-12N24-4-Y - 2
Ale -10%
YUASA
Yuasa leikkurin akku 896 12V 26Ah 250A +/-
Käyttövalmis hapotettu leikkurin akku, plussa vasemmalla. Mitat: P187 x L127 x K187mm
Tuotekoodi: 1805-12N24-4-Y
(0)
Heti tilattavissa
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Akkurahti max 35kg VAK kuljetus
Arvioitu toimitusaika:
1 - 3
arkipäivää
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotekoodi: 1805-12N24-4-HY
Mitat: 185.00 x 125.00 x 178.00mm
Tyyppi: +/–
Jännite: 12V
Kuvaus: varattu, hapotettu, korkeus 162/178mm
Kylmäkäynnistysvirta: 250A