Lemania Flash F150 akkulaturi 12V 150A - Korjaamolaturit - 1700-LEF150 - 2
Lemania Flash F150 akkulaturi 12V 150A - Korjaamolaturit - 1700-LEF150 - 3
Lemania Flash F150 akkulaturi 12V 150A - Korjaamolaturit - 1700-LEF150 - 4
Ale -5%
Lemania Flash F150 Akkulaturi 12V 150A Automaattinen älykäs akkulaturi, useimmille akkutyypeille: AGM-GEL-Neste-EFB-LiFePO4. Tämä akkulaturi tarjoaa edistynyttä lataustekniikkaa... Lue lisää
Tarjoustuote!
-5%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1700-LEF150
kpl
Lemania Flash F150 Akkulaturi 12V 150A
Automaattinen älykäs akkulaturi, useimmille akkutyypeille: AGM-GEL-Neste-EFB-LiFePO4.
  • Lataus säätää automaattisesti oikean lataussyklin valitun akkutyypin jännitteen mukaisesti
  • Jännite on myös säädettävissä ajoneuvon huolto-ohjeen mukaiseen arvoon manuaalisesti 12-16V
  • Lataus loppuu automaattisesti akun tultua täyteen
  • Tutkii, analysoi, lataa ja ylläpitää
  • Modernin LCD näyttö ja käyttöjärjestelmä
Tekniset tiedot:
  • Lataus: 12V
  • Ohjelmointi: 2-30V
  • Virta: Piikki 150A - Jatkuva 100A
  • Lyijyakun kapasiteetille: 20Ah-1200Ah
  • Käyttölämpötila: -10-40°C
  • Paino 8,5kg
  • Kaapelit 3m 25mm2
  • Mitat: P312mm x L303m x K100mm
  • Akkutyypeille: AGM, EFB, Neste, Geeli, LifePo4
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Matkahuolto Lähellä-paketti, Nouto pakettipisteestä
Postipaketti,  Nouto automaatista tai lähimmästä postista
Normaalit hinnat
Matkahuollon Kotijakelu kuluttajille
Matkahuollon Jakopaketti yrityksille
Postin kotiinkuljetus
Postin kotiinkuljetus
Posti Express-paketti Yritykselle
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotteen alin myyntihinta edellisen 30 vuorokauden aikana:1711.00
Tuotekoodi: 1700-LEF150
Mitat: 303.00 x 100.00 x 312.00mm
Jännite: 12V
Kuvaus: Automaattinen älykäs akkulaturi 12V 150A, useimmille akkutyypeille: AGM-GEL-Neste-EFB-LiFePO4. 20Ah-1200Ah. Tämä akkulaturi tarjoaa edistynyttä lataustekniikkaa ammattikorjaamoihin, huolto, tarkastus ja ohjelmointi tarkoituksiin sekä jännitteen syötön esittely- tai messukäyttöön. Ohjelmointi: Vakaa jännitesyöttö ajoneuvon sähköjärjestelmälle, mahdollistaen elektroniikan turvallisen diagnosoinnin ja ohjelmoinnin. Lataus säätää automaattisesti oikean lataussyklin valitun akkutyypin jännitteen mukaisesti. Jännite on myös säädettävissä ajoneuvon huolto-ohjeen mukaiseen arvoon manuaalisesti 12-16V. Lataus loppuu automaattisesti akun tultua täyteen. Tutkii, analysoi, lataa ja ylläpitää. Moderni LCD- näyttö ja käyttöjärjestelmä. Käyttölämpötila: -10-40°C. Kaapelit 3m 25mm2. Suojaukset: Oikosulku, väärinkytkentä, ylijännite, ylivirta, alitehovaroitus, ylikuumenemisvaroitus, akku viallinen.
Ampeerit: 150A