VICTRON # 12V/165AH AGM AKKU
VICTRON # 12V/165AH AGM AKKU - Victron Energy vapaa-ajan akut - 1806-4023 - 1
VICTRON # 12V/165AH AGM AKKU - Victron Energy vapaa-ajan akut - 1806-4023 - 2
VICTRON # 12V/165AH AGM AKKU - Victron Energy vapaa-ajan akut - 1806-4023 - 3
Ale -10%
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 1806-4023
  • EAN: 8719076037033
  • Tuote tilapäisesti loppu
Syväpurkausakku
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Akkurahti max 35kg VAK kuljetus
Arvioitu toimitusaika:
1 - 3
arkipäivää
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Tuotekoodi: 1806-4023
Mitat: 485.00 x 172.00 x 240.00mm
Tyyppi: (+/–)
Jännite: 12V
Kuvaus: Syväpurkausakku
Kylmäkäynnistysvirta: 600A